WATEX
Ověřeno našimi zákazníky
WATEX
Ověřená kvalita od roku 2001
Jsme specialisté v oboru s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.
26 639
Realizací komplexních
řešení pro domácnosti
5 248
Realizací průmyslových
řešení úpravy vody

Úprava vody pro celý dům

Filtrace či úprava vody pro celý objekt znamená způsob, při kterém se zařízení instaluje přímo na přívodní potrubí a voda se tak upraví centrálně pro celý objekt, resp. pro veškeré vodovodní potrubí v domě. Může být zaměřena na řešení jednoho konkrétního problému s vodou jako je: změkčení vody, filtrace mechanických nečistot, odstranění železa, manganu, dusičnanů, arsenu, radonu, odchlorování či dezinfekci vody. Případně lze řešit více takových problémů s vodou současně.

Pro komplexní úpravu vody je v prvním kroku potřebné provézt rozbor vody, pro zjištění škodlivých látek ve vodě. Na základě takového rozboru vody lze navrhnut konkrétní zařízení pro úpravu či odstranění těchto látek z vody.

Současně s rozborem vody je potřebné vědět, pro jaký typ objektu se zařízení bude používat, resp. zda se jedná o rodinný dům, penzion, hotel, nemocnici, průmysl, apod. a ruku v ruce s tím jaký je průtok a spotřeba vody v daném objektu.

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodného zařízení pro úpravu Vaší vody, neváhejte nás pro navržení vhodného zařízení přímo pro Váš dům či objekt.