Kontakty

Obchodní a technické oddělení:

Tel.: +420 773 922 822
Tel.: +420 773 408 200
E-Mail: obchod@watex.cz

E-shop objednávky a fakturace:

Tel.: +420 775 722 700
E-Mail: beroun@watex.cz

Servis a reklamace:

Tel.: +420 775 722 700
Tel.: +420 773 408 200
E-Mail: servis@watex.cz

Beroun:
Tel.: +420 773 922 822
E-Mail: beroun@watex.cz

Brno:
Tel.: +420 773 091 109
E-Mail: brno@watex.cz

Mladá Boleslav:
Tel.: +420 774 684 501
E-Mail: mboleslav@watex.cz

Plzeň:
E-Mail: plzen@watex.cz

Praha:
Tel.: +420 773 922 822
E-Mail: watex@watex.cz

Ostrava:
Tel.: +420 777 922 844
E-Mail: ostrava@watex.cz

Hradec Králové:
E-Mail: hradec@watex.cz


Jihlava:
E-Mail: jihlava@watex.cz

Košice (SK):
Tel.: +421 903 626 911
E-Mail: kosice@watex.cz

České Budějovice:
Tel.: +420 773 582 979
E-Mail: obchod@watex.cz

Ústí nad Labem:
E-Mail: usti@watex.cz

Montážní technici pro podporu:
+420 733 356 375
+420 724 257 087

Provozní doba: pondělí-pátek 8:00-16:30

Před návštěvou provozovny v Praze, nás prosím kontaktujte předem, pro domluvení přesného termínu schůzky. Provozovnu v Berouně můžete navštvit bez předchozí dohody.

Provozovna

Provozní doba: pondělí-pátek 8:00-16:30

WATEX, s.r.o.
Na Ratince 203
266 01 Beroun

WATEX
Fakturační adresa:

WATEX, s.r.o.
Ostrovského 253/3 150 00
Praha 5 – Smíchov

IČ: 24133639
DIČ: CZ24133639
Číslo účtu: 43-9940920297/0100