WATEX
Ověřeno našimi zákazníky
WATEX
Ověřená kvalita od roku 2001
Jsme specialisté v oboru s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.
26 639
Realizací komplexních
řešení pro domácnosti
5 248
Realizací průmyslových
řešení úpravy vody

O společnosti

Jsme WATEX, s.r.o., výhradně Česká výrobně obchodní společnost. Naše specializace je především zaměřena na kompletní služby v oblasti úpravy vody, zejména pitné a průmyslové vody. Spolupracujeme s předními zejména evropskými a americkými dodavateli zařízení na úpravu vody, jako jsou změkčovače vody, úpravny železa a manganu, úpravny dusičnanů, uhlíkové upravny, nanofiltrace, reverzní osmózy, atd.

V oboru úpravy vody působíme od roku 2001 a naší vizí je zpřístupnit kvalitní zařízení pro úpravu vody pro všechny zákazníky. Neustále se snažíme zhodnocovat naše bohaté a letité zkušenosti v praxi a zároveň neustále pracujeme na našem zdokonalování v oboru úpravy vody v návaznosti na nejmodernější poznatky plynoucí z naší úzké spolupráce s předními světovými výrobci.

Naší největší odměnou je vždy dlouhodobě spokojený zákazník, proto dodáváme jen kvalitní a ověřené zařízení, které slouží svému účelu po co nejdelší možnou dobu. Disponujeme vlastními zaměstnanci a pro veškeré zařízení zajišťujeme montáž a servis po celé České republice.

Jsme specialisté v oboru s přátelským prozákaznickým přístupem, každému zákazníkovi se snažíme maximálně vyjít vstříc se všemi jeho požadavky. Pokud potřebujete vyřešit Váš problém s vodou, je velice dobře, že jste se dostali k nám, ke specialistům v oboru s dlouholetou zkušeností a výbornými referencemi. Budeme velice rádi, když nás kontaktujete a dovolíte nám vše dokázat.