Objednávky zboží:

Tel.: +420 775 722 700
Tel.: +420 773 922 822
E-Mail: obchod@watex.cz

Obchodní a technické oddělení:

Tel.: +420 773 922 822
E-Mail: watex@watex.cz

Servis a reklamace:

Tel.: +420 775 722 700
E-Mail: servis@watex.cz

Praha ( zde není kamenná provozovna):
Ostrovského 253/3
Praha 5 – Smíchov 150 00
Tel.: +420 773 922 822
E-Mail: watex@watex.cz

Brno:
Tel.: +420 773 091 109
E-Mail: brno@watex.cz

Mladá Boleslav:
Tel.: +420 774 684 501
E-Mail: mboleslav@watex.cz

Plzeň:
E-Mail: plzen@watex.cz

Beroun:
Na Ratince 203
Beroun 266 01
Tel.: +420 773 922 822
E-Mail: beroun@watex.cz

Ostrava:
Tel.: + 420 777 922 844
E-Mail: ostrava@watex.cz

Hradec Králové:
E-Mail: hradec@watex.cz


Jihlava:
E-Mail: jihlava@watex.cz

Košice (SK):
Abovská 100
Košice 040 017
Tel.: +421 903 626 911
E-Mail: kosice@watex.cz

České Budějovice:
Tel.: +420 773 582 979
E-Mail: obchod@watex.cz

Ústí nad Labem:
E-Mail: usti@watex.cz

Montážní technici pro podporu:
+420 733 356 375
+420 775 473 074

Praha

Ostrovského 253/3 Praha 5 – Smíchov 150 00 Tel.: +420 736 727 369 E-Mail: watex@watex.cz

Beroun

Na Ratince 203 Beroun 266 01 Tel.: +420 773 922 822 E-Mail: beroun@watex.cz

Košice (SK)

Holubyho 15 Košice 040 01 Tel.: +421 903 626 911 E-Mail: kosice@watex.cz

Velice si Vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Kontaktujte naše specialisty, kteří se Vám budou velice rádi věnovat a mít pro Vás to nejlepší řešení.

Pošlete nám Vaš požadavek a my se Vám obratem ozveme a vyřešíme Váš problém s vodou. Zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku a návrh řešení na úpravu vody. S navrženou technologií na úpravu vody garantujeme, že výstupní hodnoty vody, budou v souladu s vyhláškou č. 252/2004 Sb., kterou se stanovují hygienické požadavky na pitnou a teplou vodu. Tato garance je součástí smlouvy o dílo.

Provozní doba: pondělí-pátek 8:00-16:30

Před návštěvou provozovny v Praze, nás prosím kontaktujte předem, pro domluvení přesného termínu schůzky. Provozovnu v Berouně můžete navštvit bez předchozí dohody.

Fakturační adresa:

WATEX, s.r.o.
Ostrovského 253/3 150 00
Praha 5 – Smíchov

IČ: 24133639
DIČ: CZ24133639
Číslo účtu: 43-9940920297/0100

Provozovna a dodací adresa:

WATEX, s.r.o.
Na Ratince 203
266 01 Beroun

Kontaktujte nás

Rádi Vám připravíme nabídku na míru. (pole označená hvězdičkou * jsou vyžadována)

Vaše jméno

Váš email *

Váš telefon *

Město (obec)

Dotaz *

Příloha:
(povolené přílohy doc, docx, xls, xlsx,
zip, jpg, gif, png, txt, pdf, ppt, pptx)